Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimiz yardım için sizi bekliyor!
Elif Ahsen
Satış Temsilcisi
Şuanda Çevrimiçi
M. Hüseyin K.
Müşteri Temsilcisi
Şuanda Çevrimiçi
Ömer Erdem
Teknik Destek
Şuanda Çevrimiçi

Firmamız Hakkında

Üstün iş Döküm Makina End. San. Tic. Ltd. Şti. Firmamız ÜSTÜN İŞ DÖKÜM, 1984 den bu yana şehirleşmenin vageçilmez sistemlerinden biri olan kanalizasyon, telemünikasyon, yağmursuyu, doğalgaz ve atık su altyapıların parçalarından olan rögar kapakları,menhol kapakları ve ızgaraları imalatında bölgesinde öncü firmalardan biri olmuştur.Üretiminde sadece bu alanda kısıtlı kalmayan ÜSTÜN İŞ DÖKÜM ürün çeşitliliğini artırarak güç aktarma organlarndan olan burçlu, standart ve özel kasnaklar ve kaplin çeşitleriyle üretim alanlarını genişletmektedir.
Gaziantep Küsget Sanayi bölgesinde 4.000 metrekare alan üzerine kurulu fabrikamızda öncelikli değerimiz kalite,teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı olmuştur. Bu doğrultuda ürünlerimizi TSE türk Standartlarına ve En 124 Avrupa standartlarına uygun imal etmekteyiz. ISO 900A kalite sistem güvence 14001 çevre ve 10002 müşteri memnuniyeti belgeleri ile yönetim sistemini de geliştiren firmamız müşteri odaklılık hedefi çerçevesinde siz müşterilerimizin ürün taleplerini karşılayabilmeyi öncelikli hedef belirlemiştir.


Vizyonumuz
Türkiye'deki tüm tüketicilere ulaşmak ve onlara her zaman en iyi hizmeti vermektir. Hep daha iyisini hedefleyerek, kendimizi ve işimizi geliştirmek, siparişlerinizi sorunsuz ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak, verdiğimiz kaliteli hizmet ile şirketimize olan güveni arttırmak ve kalbinizi kazanmaktır.
Misyonumuz
Müşterilerimizin; fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve güvenli alışveriş yapabilmesi için çalışıyoruz. Tüketici haklarına saygı temel prensibimizdir. Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentisini en üst düzeyde sağlamaktır.

Firma Ünvanı: Üstün iş Döküm Makina End. San. Tic. Ltd. Şti.

Ticari Sicil Numarası: -

Adres: Küsget San. Sit. A / Blok 11 Nolu Cd. No : 8 - 10 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90 342 235 38 63

Faks: +90 342 235 38 64

Elektronik Posta Adresi: bilgi@konick.com.tr

Mersis Numarası: -

KEP Adresi: -